Nabídka

Nabídku jsme pro Vás zpracovali do několika níže uvedených kategorií, které se také dle Vašich požadavků mohou vzájemně prolínat.

Natáčení a střih

Natočíme a dle požadavků následně sestříháme Vaši společenskou událost. Celé video vyexportujeme v té nejlepší kvalitě do Vámi požadovaného formátu (např. MP2, MP4, M2T, MOV a jiné), případně uložíme na medium DVD, Blu-ray atd. Natáčíme a disponujeme také kamerovým jeřábem a Steadicamem..

Fotografické služby

Nabízíme také profesionální fotografické služby na svatby, akce, tabla, produktové foto a ostatní.

Grafika

Dle přání vytvoříme grafický návrh plakátu k Vaší pořádané akci. Připravíme video prezentaci použitelnou k promítání na LCD monitorech nebo na plátno. Také umíme 2D a 3D animace.

Ozvučení + videoprezentace

Pokud se chystáte organizovat firemní, společenskou akci či jinou událost, my Vám pomůžeme, aby Vás bylo slyšet i vidět. K tomu účelu nainstalujeme zvukovou i obrazovou techniku, která zajistí, aby se Vaše akce stala nepřehlédnutelnou.

Moderace + hudební produkce

Mluveným slovem pomůžeme Vaší akci dát patřičný význam a spád. Hudbou pak podpoříme dobrou zábavu.

DCP konverze

Převedeme jakékoliv Vaše video či grafiku do standardu DCP, který je speciálním formátem pro digitalizovaná kina po celém světě.

Audio/video systém na klíč

Dle Vašich požadavků nainstalujeme audio či video techniku do Vámi požadovaných prostor.

Focení a natáčení z výšky pomocí dronu (Full-HD, 2K, 4K)

Nabízíme také natáčení a focení z výšky pomocí quadrokoptéry (helikoptérka pro kameru) z níž můžete mít úžasné záběry své akce a ostatních.